TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
63 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İnan Bey
  • ADRES: Yavuztürk, Usta Elektrikçi, İklime Sokak, Üsküdar/İstanbul, Türkiye
  • TELEFON: 0 (216) 505 8441
  • FAX: 0 (216) 505 8441
  • GSM: 0 (216) 505 8441
  • WEB SİTESİ: http://www.ustaelektrikci.com
  • E-POSTA: elektrikci@gmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
8+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yavuztürk, Usta Elektrikçi, İklime Sokak, Üsküdar/İstanbul, Türkiye

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Usta Elektrikçi Güvenli İş, Güvenilir Hizmet 7 Yıldır Online

Bir yabancının evinize veya iş yerinize elektrik onarımını veya güvenlik uygulamasını yaptırmak stresli olabilir. İçiniz rahat olsun için, profesyonel elektrik servis teknisyenlerimiz üniforma giyerler ve markalı araçları kolayca tanırlar. Yerel olarak sahip olunan bir şirket olan Usta elektrikçi ofisi tamamen bağlı ve sigortalıdır. Ve dünya standartlarında müşteri hizmetine olan bağlılığımızın bir parçası olarak işçiliğimizi ve parçalarımızı garanti ediyoruz.

Acil bir elektrik teknisyenine ihtiyaç duyduğunuzda, gece veya gündüz hizmet vermeye hazırız. Sık elektrik kesintileri, sıcak prizler, ampul yanıkları veya yetersiz amper ile ilgili bir sorununuz olup olmadığına yardımcı olabiliriz. Ancak, evinizdeki elektrikçiler de mutfağınızdaki aydınlatmayı değiştirmek, arka bahçenize dış peyzaj lambaları eklemek, yangın alarm sistemleri kurmak veya kış fırtınalarına hazırlanmak için bağımsız bir jeneratör eklemek istediğinizde hazırdır. Elektrik onarımında kendinizi ertelemeyin, canınızı şansa bırakmayın, İstanbul’dan bir uzman elektrikçi için bir randevu almak için www.ustaelektrikci.com u ziyaret edin.

Elektrik Tesisatı tamiri 

Evinize veya işyerinize yeni bir sigorta panel takarak enerji maliyetlerini düşürün ve en yüksek önceliğinizi emniyet altına alın. Bir elektrik panosuna aşırı güç yüklenmesi, yangına ve tesisatın yanmasına neden olabilir. Usta elektrikçi’deki elektrikçiler, dağıtım sisteminin ve kabloların elektriksel incelemesi ile bu sorunların önlenmesine yardımcı olabilirler. O zaman evinizi güvenli ve enerji tasarruflu tutmak için en yeni ekipmanı kurabiliriz.

Sıva üstü elektrik tesisatı, isminden anlaşılacağı üzere sıvanın üst kısmında kalan ve dışarı çıkık şekilde yürüyen kablolar, dışarıda kalan anahtar, priz, buat ve buna benzer elemanların bağlantısının genel adı diyebiliriz. Sonradan işlem yapılan, maliyeti düşürmek adına gerçekleştirilebilecek ya da fazlasıyla kullanılmayacak kısımlar için tercih edilse bile piyasada önemli yer edinmektedir.

Sıva üstü elektrik tesisatı işlemi gerçekleştirilirken duvar seviyesinden daha dış kısımda kalmasının sebebi ise kablo ve elektrik tesisatı elemanları olarak gösterilebilecek olan anahtarlar, prizler, tv-net prizleri ve benzer elemanların belirli bir kısmı sıva seviyesinin altına gelecek şekilde üretilir(Doğrudan sıva üstü olan elemanlar hariçtir). Bunları sıva üstü kullanabilmek için elemana uygun kutular tercih edilerek kutuların montajı kablolama işleminin ardından belirlenen noktalara montaj işlemleri gerçekleştirilir. Eleman ayaklarını tutacak kutuların montaj ve kablolama işlemleri sona erdikten sonra anahtar ve priz gibi elemanların tesisatı çekilen kablolar ile bağlantısı yapılmaktadır. Piyasa birçok üretici ve dağıtıcı firma görebilirsiniz fakat kaliteli ve estetik tasarımları ile bir adım ileri çıkmaktadır.

En çok sorulan sorulardan birisi ise “Sıva üstü elektrik tesisatı maliyeti nasıl etkiler?” ya da “Sıva üstü elektrik tesisatı maliyeti nasıl düşürür?” gibi oluyor. Buna da bir açıklık getirelim. Sıvanın alt kısmında ilerleyen borular için öncesinde kırma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Eğer siz sıva işlemi yapıldıktan sonra tekrar sıva altı elektrik tesisatı düşünüyorsanız işçilik olarak ödeme yapacaksınız. Kırma dökme işlemleri, kullanılacak borular, boruların içerisinden yürütülmeye çalışılan kablolar oldukça zaman alıcı. Bunun için sıva üstü elektrik tesisatı ön plana çıkmaktadır.

su kaçağı tespit

Su Kaçağı Tespiti

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.